• Koszty wysyłki:

  W przypadku 100% przedpłaty:
  Kurier - 17 zł, czas dostawy średnio w 24h;
  Pocztex - 12 zł, czas dostawy średnio w 48h;

  W przypadku płatności za pobraniem:
  Kurier - 22 zł, czas dostawy średnio w 24h;
  Pocztex - 14 zł, czas dostawy średnio w 48h;

  Zamówienia wysyłane są przez firmę kurierską GLS (General Logistics Systems Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Tęczowa 1, 62-052 Głuchów) lub Poczta Polska Spółka Akcyjna (Poczta Polska Spółka Akcyjna, ul. Rodziny Hiszpańskich 8, 00-940 Warszawa).

  W zależności od wybranej opcji dostawy koszt wysyłki jest automatycznie dodawany do kwoty zamówienia.

  Doręczenia kurierskie realizowane są w dni robocze w godzinach 8:00 - 17:00. Jeśli w tym czasie odbiór przesyłki nie jest możliwy, to najlepszym rozwiązaniem jest podanie adresu przesyłki do miejsca pracy Klienta (koniecznie z nazwą firmy). Kurierzy mają wyznaczoną trasę i nie mają możliwości doręczenia paczki wyłącznie we wskazanym przedziale godzin lub o konkretnej godzinie.

  O szczegółach doręczenia, takich jak nazwa kuriera, który doręczy przesyłkę i numer nadania, poinformujemy w mailu wysyłanym w momencie przekazania paczki firmie kurierskiej.
  Czas realizacji zamówienia:

  1. Realizacja zamówień odbywa się od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 16:00. Wszystkie zamówienia staramy się zrealizować jak najszybciej.
  2. Całkowity czas oczekiwania na zamówienie to: czas przygotowania zamówienia do wysyłki + przewidywany czas dostawy.
  3. Czas przygotowania zamówienia do wysyłki to 7 dni roboczych liczonych od momentu potwierdzenia zamówienia, przy czym jest on zależny od rodzaju zamówionego produktu i ilości. Jeżeli okaże się, że realizacja przekroczy 7-dniowy termin przygotowania zamówienia, klient zostanie o tym niezwłocznie poinformowany. Miranda Spółka z o.o. zobowiązana jest niezwłocznie poinformować Kupującego o przyczynie przedłużenia terminu realizacji zamówienia oraz określić orientacyjnie nowy termin realizacji zamówienia. Kupujący jest uprawniony do niezaakceptowania nowego terminu realizacji zamówienia. W takim przypadku żadna ze stron nie będzie podnosić wobec siebie jakichkolwiek roszczeń z tytułu braku realizacji zamówienia.

  Przy zamówieniu choć jednego produktu szytego na wymiar – czas realizacji zamówienia przedłuży się ponadto dodatkowo o 10 dni i wynosi 17 dni roboczych.
 • Płatność przy odbiorze (pobranie)

  Zapłata za zamówienie następuje w momencie odbioru dostawy towaru przez kuriera. Ze względu na bezpieczeństwo, w wypadku dostawy do miejsca zamieszkania, maksymalna kwota za złożone zamówienie nie może przekroczyć 5000 zł .
  Przelew

  Zamówienie zostanie przygotowane w momencie wpływu środków na nasze konto (około 3 dni roboczych).